رویدادها و اخبار مرتبط با موسسه (4)

سه شنبه, 1 دی 1394, 12:53 ب ظ نوشته شده توسط

مدیرعامل موسسه ایرانیان جهان تراز به همراه تعدادی از همکاران موسسه در همایش دو روزه فرصت های سرمایه گذاری استان تهران که در آبان ماه سال جاری با حضور سرمایه گذاران ایرانی و خارجی در هتل المپیک تهران برگزاری شد حضور یافت.

در این همایش که کاری مشترک از استانداری تهران؛ سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و سازمان سرمایه گذاری خارجی بود تعدادی از مسئولین ذیربط در خصوص فرصت های سرمایه گذاری دستگاههای بخش دولتی و خصوصی سخنرانی نموده و سپس صدها سرمایه گذار و فعال اقتصادی در میزگردهای تخصصی به تبادل توانمندی های مشترک باهم پرداختند.
شایان ذکر است که فرصت های سرمایه گذاری ارائه شده در همایش مذگور حاصل هشت ماه فعالیت پژوهشی تیم های تخصصی شرکت مدیران جهان تراز پارس بوده است که به سفارش استانداری تهران و امور ایرانیان خارج از کشور به انجام رسید. در این پژوهش 2400 فرصت سرمایه گذاری به ارزش بیش از 315000 میلیارد تومان در 59 دستگاه اجرایی و 63 مرکز تحقیقاتی استان تهران شناسایی شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبگاه www.ostandaritehran.ir مراجعه نمایید.

چهارشنبه, 25 شهریور 1394, 9:05 ب ظ نوشته شده توسط

کنگره سراسری فناوری‌های نوین ایران با محوریت توسعه پایدار به عنوان یکی از گسترده­­ترین همایش­­های علمی در شهر برلین آلمان برگزار شد. در این کنگره مدیرعامل موسسه مدیران جهان تراز پارس جناب آقای دکتر شهداد شعبانی شرکت نمود. محورهای این کنگره فناوری های نوین در حوزه محیط زیست فناوری های نوین، در حوزه كامپيوتر و فناوري اطلاعات، فناوری های نوین در حوزه صنايع و ايمني صنعتي، فناوری های نوین در حوزه مهندسی عمران، فناوری های نوین در حوزه معماري و شهرسازي، فناوری های نوین در حوزه برق و ICT،فناوری های نوین در حوزه مكانيك، فناوری های نوین در حوزه دامپزشکی، فناوری های نوین در حوزه مهندسی پزشکی، فناوری های نوین در حوزه زیست فناوری، فناوری های نوین در حوزه علوم وگیاهان دارویی، فناوری های نوین در حوزه فناوری های مهندسی، فناوری های نوین در حوزه فضای مجازی، فناوری های نوین در حوزه فناوریهای نرم و مدیریت، فناوری های نوین در حوزه کشاورزی، فناوری های نوین در حوزه نفت و انرژیو فناوری های نوین در سایر زمینه ها می باشد. این کنگره دومین کنگره انجمن متخصصین ایرانیان آلمان (ایراسا) بوده که با هدف تعامل موثر میان شرکت های اروپایی و ایرانی برگزار شد.

چهارشنبه, 18 شهریور 1394, 7:19 ق ظ نوشته شده توسط

روز یکشنبه 15 شهریور ماه 1394 جلسه آموزشی پروپوزال نویسی با حضور 20 دستگاه اجرایی و نمایندگان موسسه مدیران جهان تراز در سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران برگزار شد. 

 

سه شنبه, 17 شهریور 1394, 11:57 ق ظ نوشته شده توسط

روز پنج شنبه 12 شهریور ماه 1394 آقای دکتر شهداد شعبانی مدیرعامل موسسه مدیران جهان تراز پارس در همایش "نگاه نو، ذهن نو، زبان نو" ایراد سخنرانی نمود.

این همایش با هدف بررسی عملکرد نو در دوران پسا تحریم توسط موسسه مطالعات و پژوهش های اقتصادی "اقتصاد ایرانیان" در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار شد.

محورهای این همایش، رشد، توسعه و توسعه پایدار، تغییر، تحول، تولد مجدد، بازیافت توازن از دست رفته، انسان حاضر، ناظر و بازیگر می باشد.

درباره ما

مديران جهان تراز پارس؛ يكي از موسسات موفق مشاوره و آموزش مديريت كشور است كه با اتکا به همکاران مجرب و در سالهاي فعاليت خود پروژه هاي تحقيقاتي و پژوهشي متعدد و ارزشمندي را براي سازمانهاي دولتي و بنگاههاي اقتصادي بخش خصوصي بانجام رسانده است كه هر كدام از گزارشهاي تهيه شده به سهم خود از افتخارات عملكردي اين مشاور مي‌باشد.

ادامه مطلب

ورود کاربران

اطلاعات تماس

ایران، تهران

تهران- بزرگراه اشرفی اصفهانی - حدفاصل فلكه دوم صادقیه و تقاطع مرزداران - برج نگین رضا- طبقه 12 جنوبی- واحد 6

تلفن:   548 30 440 – 573 30 440 – 572 30 440 – 985 62 440

فکس:  59 59 89 22 (21) 98+

پست الکترونیکی: I N F O @ W I M C O . I R